Księga Gości

Umieść wpis


Piotr - Krakow -

Dzieci były bardzo zadowolone, poprawiły umiejętności jazdy na nartach i zgłosiły chęć udziału w półkoloniii w przyszłym roku. Atmosfera i organizacja bardzo dobra. Jedynie porcje jedzenia mogłyby być trochę większe. Pozdrawiamy i dziekujemy za połkolonie.


23. 02. 2018
Magdalena Grzesiowska-Mastalerz

Z czystą przyjemnością chciałabym polecić wszystkim zajęcia ze szkołą Ski World. Półkolonie narciarskie na Śląsku to był strzał w dziesiątkę. Świetny pomysł, świetna organizacja, super spędzony czas przez dzieci. Mój syn również wrócił zachwycony, bardzo mu się podobało. Brawo dla pana Adriana, którego bardzo chwalił mój syn.

Jeszcze raz dziękujemy za mile spędzony czas ze szkołą SKI WORLD!!!


13. 02. 2018
Lidia

Uważam, że niesprawiedliwością by było nie napisać dobrego słowa o tej Szkole. Podam w punktach. 1. Syn spędził aktywnie czas i nauczył się jeździć na nartach, 2. Ostatniego dnia powiedział do instruktora, że za rok też chce jechać, wiec nic dodać nic ująć! 3. Męczy mnie kiedy jedziemy na narty- więc zdrowo załapał bakcyla, 4. Codziennie rano w ferie wstawał z chęcią żeby jechać na stok, 5. Dzieci z autobusu w większości przypadków wychodziły z uśmiechem na twarzy, 6. Po kilku zgubionych rzeczach nauczył się w końcu pilnować swoich rzeczy, bynajmniej ostatnie dwa dni wracał z wszystkim i do tego jeszcze miał poukładane w torbie ( więc samodzielność się przydała mojemu 8-latkowi), 7. Jak zapytałam instruktora jak sobie radzi, bez zastanowienia dostałam informację i szczegółowy opis pasujący do mojego dziecka więc widać, że obserwują dzieci, uczą je i do tego potrafią coś o nich powiedzieć. Więc jednym słowem: Polecam!


12. 02. 2018
TimothyDiz
You made some respectable points there. I looked on the web for the difficulty and found most individuals will go along with along with your website. http://hellowh983mm.com

09. 02. 2018
BOŻENA TYCHY

  Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud w nauce jazdy na nartach naszego syna. Jesteśmy pod wrażeniem. Naprawdę przez te kilka dni bardzo dużo się nauczył. Półkolonia narciarska z Wami to dobrze zainwestowane pieniążki. Bardzo dziękujemy, Bożena i Wojtek z Tychów  


08. 02. 2018
 
Powered by Phoca Guestbook

Ski-World

Biuro szkoły

Koszyce Małe ul. Pogodna 28
33-111 Koszyce Wielkie

Rafał Ruszała: tel. +48 606 677 441 e-mail: info@ski-world.pl

Filip Chwistek: tel. +48 609 299 887 e-mail: filip@ski-world.pl

Jesteśmy w społeczności