Księga Gości

Umieść wpis


Mariusz

Znowu to samo. Świetny wyjazd do Saalbach. Wspaniała atmosfera, miłe towarzystwo. Szkolenie z Filipem powyżej oczekiwań. Kochałem jazdę na nartach, ale dopiero po szkoleniach z Filipem poczułem to coś. Filip dzięki. Nie mogę się doczekać następnej zimy

hej 


23. 03. 2017
Joanna

Z pełnym zaufaniem oddałam pod opiekę mojego 6-letniego "nie do ogarnięcia" syna. Syn dał się ogarnąć świetnie :) Miał przy tym dużo radochy i chęci do nauki. Trenerzy profesjonalni i opiekuńczy. A czego matki boją sie najbardziej. Czy dziecko nie będzie głodne? Czy poradzi sobie z ubraniem butów? A co jak sobie nie poradzi? We wszystkim znajdują pomoc i opiekę.

Miło było patrzeć z ukrycia jak małe pomarańczowe punkciki śmigają z góry.

No i efekt jest taki, że z przyjemnością patrze teraz jak mój syn jeździ szybciej i lepiej ode mnie :)

Pozdrawiam!!!


15. 02. 2017
Anna i Leszek

Pojechaliśmy oglądać postępy w jeździe naszego wnuka. Zauroczyła nas organizacja pracy na stoku, bezpieczeństwo dzieci i zorganizowany i bezpieczny odpoczynek. Należy podkreślić profesjonalizm instruktorów, serdeczność dla dzieci a przede wszystkim umiejętność pracy z małym dzieckiem, co jest rzadko spotykane. Gratulujemy pomysłu. Trzymać tak dalej. Życzymy sukcesów. SUPER !!!


05. 02. 2017
Marcin

To był drugi sezon mojego syna ze Ski-World. Ponownie jest bardzo zadowolony jak i kolejny raz zrobił astronomiczne postępy w jeździe. Organizacyjnie półkolonia pierwsza klasa, trenerzy z fenomenalnym podejściem do dzieci. Przyjazna, miła atmosfera. Wszystkim serdecznie polecam.


05. 02. 2017
Agata

Jestem pod wrażeniem rozwoju ski-world. Zarówno syn, który jeździ z Wami szósty sezon, jak rownież córka (pierwszy raz), są zachwyceni. Syn powtarza "oni potrafią nauczyć"!!!! Trenerzy z pasją, niesamowite podejście do dzieci tworzą wspaniałą i profesjonalną szkołę !!! :) bardzo Wam dziekuje ?


05. 02. 2017
 
Powered by Phoca Guestbook

Newsletter

Chcesz być informowany o wszystkich nowościach w Naszej ofercie?

Nasi Partnerzy

Serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
ul. Wojtarowicza 1
33-100 Tarnów
tel. 14 626 10 62

Akademia Sportu Siłownia Squash Fitness
ul. Marii Dąbrowskiej 13
33-100 Tarnów

Wynajem pokoi Katarzynka
ul. Droga do Daniela 9b
34-500 Zakopane

Ski-World

Biuro szkoły

Koszyce Małe ul. Pogodna 28
33-111 Koszyce Wielkie

Rafał Ruszała: tel. +48 606 677 441 e-mail: info@ski-world.pl

Filip Chwistek: tel. +48 609 299 887 e-mail: filip@ski-world.pl

Jesteśmy w społeczności